-
Seeded German Rye of the Week! (Check Calendar)
- Translation missing: en.products.product.regular_price
- $8.50
- Translation missing: en.products.product.regular_price
-
- Translation missing: en.products.product.sale_price
- $8.50
- Unit price
- per
-
Wheat-Free of the Week! (Check Calendar)
- Translation missing: en.products.product.regular_price
- $8.50
- Translation missing: en.products.product.regular_price
-
- Translation missing: en.products.product.sale_price
- $8.50
- Unit price
- per
-
Italian "Pane"
- Translation missing: en.products.product.regular_price
- $6.75
- Translation missing: en.products.product.regular_price
-
- Translation missing: en.products.product.sale_price
- $6.75
- Unit price
- per
-
German Rye Original
- Translation missing: en.products.product.regular_price
- $7.50
- Translation missing: en.products.product.regular_price
-
- Translation missing: en.products.product.sale_price
- $7.50
- Unit price
- per
-
French Baguette
- Translation missing: en.products.product.regular_price
- $4.50
- Translation missing: en.products.product.regular_price
-
- Translation missing: en.products.product.sale_price
- $4.50
- Unit price
- per
-
Cheese Buns
- Translation missing: en.products.product.regular_price
- From $2.80
- Translation missing: en.products.product.regular_price
-
- Translation missing: en.products.product.sale_price
- From $2.80
- Unit price
- per
-
Dutch Brôd
- Translation missing: en.products.product.regular_price
- $7.00
- Translation missing: en.products.product.regular_price
-
- Translation missing: en.products.product.sale_price
- $7.00
- Unit price
- per
-
Yukon Gem Potato
- Translation missing: en.products.product.regular_price
- From $12.00
- Translation missing: en.products.product.regular_price
-
- Translation missing: en.products.product.sale_price
- From $12.00
- Unit price
- per
-
Danish Vital
- Translation missing: en.products.product.regular_price
- $8.50
- Translation missing: en.products.product.regular_price
-
- Translation missing: en.products.product.sale_price
- $8.50
- Unit price
- per
-
Burger Buns
- Translation missing: en.products.product.regular_price
- From $1.30
- Translation missing: en.products.product.regular_price
-
- Translation missing: en.products.product.sale_price
- From $1.30
- Unit price
- per
-
Canadian Toast
- Translation missing: en.products.product.regular_price
- $5.00
- Translation missing: en.products.product.regular_price
-
- Translation missing: en.products.product.sale_price
- $5.00
- Unit price
- per
-
Crusty Sticks
- Translation missing: en.products.product.regular_price
- From $2.00
- Translation missing: en.products.product.regular_price
-
- Translation missing: en.products.product.sale_price
- From $2.00
- Unit price
- per
-
Sunflower Rye
- Translation missing: en.products.product.regular_price
- $8.50
- Translation missing: en.products.product.regular_price
-
- Translation missing: en.products.product.sale_price
- $8.50
- Unit price
- per
-
Ukrainian Blessing
- Translation missing: en.products.product.regular_price
- $8.50
- Translation missing: en.products.product.regular_price
-
- Translation missing: en.products.product.sale_price
- $8.50
- Unit price
- per
-
Coffee Cake
- Translation missing: en.products.product.regular_price
- $7.00
- Translation missing: en.products.product.regular_price
-
- Translation missing: en.products.product.sale_price
- $7.00
- Unit price
- per
-
Sunday Braid
- Translation missing: en.products.product.regular_price
- $6.50
- Translation missing: en.products.product.regular_price
-
- Translation missing: en.products.product.sale_price
- $6.50
- Unit price
- per
-
Belgian Spelt
- Translation missing: en.products.product.regular_price
- $8.50
- Translation missing: en.products.product.regular_price
-
- Translation missing: en.products.product.sale_price
- $8.50
- Unit price
- per
-
Russian Rye
- Translation missing: en.products.product.regular_price
- $8.50
- Translation missing: en.products.product.regular_price
-
- Translation missing: en.products.product.sale_price
- $8.50
- Unit price
- per
-
Caraway Rye
- Translation missing: en.products.product.regular_price
- $8.50
- Translation missing: en.products.product.regular_price
-
- Translation missing: en.products.product.sale_price
- $8.50
- Unit price
- per
-
Multigrain Rye
- Translation missing: en.products.product.regular_price
- $8.50
- Translation missing: en.products.product.regular_price
-
- Translation missing: en.products.product.sale_price
- $8.50
- Unit price
- per
-
Red Cat Foccacia
- Translation missing: en.products.product.regular_price
- $7.50
- Translation missing: en.products.product.regular_price
-
- Translation missing: en.products.product.sale_price
- $7.50
- Unit price
- per
-
Assorted Buns
- Translation missing: en.products.product.regular_price
- From $0.90
- Translation missing: en.products.product.regular_price
-
- Translation missing: en.products.product.sale_price
- From $0.90
- Unit price
- per
-
Sun Spelt Loaf
- Translation missing: en.products.product.regular_price
- $6.00
- Translation missing: en.products.product.regular_price
-
- Translation missing: en.products.product.sale_price
- $6.00
- Unit price
- per
-
Free Range Eggs (1 Doz)
- Translation missing: en.products.product.regular_price
- $6.00
- Translation missing: en.products.product.regular_price
-
- Translation missing: en.products.product.sale_price
- $6.00
- Unit price
- per
-
Cinnamon "Snail Roll"
- Translation missing: en.products.product.regular_price
- From $3.80
- Translation missing: en.products.product.regular_price
-
- Translation missing: en.products.product.sale_price
- From $3.80
- Unit price
- per
-
Belgian Chocolate Buns
- Translation missing: en.products.product.regular_price
- From $2.20
- Translation missing: en.products.product.regular_price
-
- Translation missing: en.products.product.sale_price
- From $2.20
- Unit price
- per
-
Cranberry Sweet Buns
- Translation missing: en.products.product.regular_price
- From $2.20
- Translation missing: en.products.product.regular_price
-
- Translation missing: en.products.product.sale_price
- From $2.20
- Unit price
- per
-
Giant Soft Pretzels
- Translation missing: en.products.product.regular_price
- From $2.50
- Translation missing: en.products.product.regular_price
-
- Translation missing: en.products.product.sale_price
- From $2.50
- Unit price
- per
-
Vanilla Custard "Snail Roll"
- Translation missing: en.products.product.regular_price
- $22.00
- Translation missing: en.products.product.regular_price
-
- Translation missing: en.products.product.sale_price
- $22.00
- Unit price
- per
-
Harvest Sweet Bread
- Translation missing: en.products.product.regular_price
- $8.00
- Translation missing: en.products.product.regular_price
-
- Translation missing: en.products.product.sale_price
- $8.00
- Unit price
- per
-
Party Wheel Rye
- Translation missing: en.products.product.regular_price
- $14.00
- Translation missing: en.products.product.regular_price
-
- Translation missing: en.products.product.sale_price
- $14.00
- Unit price
- per
-
Bread Crumbs
- Translation missing: en.products.product.regular_price
- $2.00
- Translation missing: en.products.product.regular_price
-
- Translation missing: en.products.product.sale_price
- $2.00
- Unit price
- per
-
SPELT Flour (Organic)
- Translation missing: en.products.product.regular_price
- From $9.00
- Translation missing: en.products.product.regular_price
-
- Translation missing: en.products.product.sale_price
- From $9.00
- Unit price
- per
-
Raisin Sweet Buns
- Translation missing: en.products.product.regular_price
- From $2.20
- Translation missing: en.products.product.regular_price
-
- Translation missing: en.products.product.sale_price
- From $2.20
- Unit price
- per
-
WHEAT Flour (Organic)
- Translation missing: en.products.product.regular_price
- From $7.50
- Translation missing: en.products.product.regular_price
-
- Translation missing: en.products.product.sale_price
- From $7.50
- Unit price
- per
-
Cherry Fruit Squares
- Translation missing: en.products.product.regular_price
- $3.80
- Translation missing: en.products.product.regular_price
-
- Translation missing: en.products.product.sale_price
- $3.80
- Unit price
- per